Listwa przypodłogowa QL019 Mardom Decor

Wykończenie mieszkania stanowi ostateczny etap przygotowań przed wprowadzeniem się do niego. Warto zadbać o to, aby wystrój mieszkania był dopięty na ostatni guzik tak, jak tego chcemy. Jednym z ważnych elementów aranżacji są listwy przypodłogowe, które skutecznie ukrywają miejsce łączenia ściany z podłożem, a także stanowią elegancki i praktyczny element ozdobny - wiele z nich jest bowiem zaprojektowanych tak, aby można było pod nimi bez problemu poprowadzić różnego rodzaju przewody, dzięki czemu nie będą się one rzucały w oczy.
Mardom Decor QL019

Listwa Mardom Decor QL019 z kolekcji PURE BY TOMEK RYGALIK

Listwa Mardom Decor o oznaczeniu QL019 to wyjątkowy produkt, który charakteryzuje się minimalistycznym designem, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim czy nowoczesnym. Wykonana z bardzo wysokiej jakości tworzywa o nazwie Polyforce, jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia, jednocześnie zachowując giętkość i niską wagę. Co ważne - powierzchnia listwy została pokryta gruntem, co oznacza, że jest ona gotowa do montażu.

Listwa przypodłogowa polimerowa Mardom Decor QL019 8 cm - informacje techniczne

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QL019 charakteryzuje się wysokością na poziomie 80 mm, grubością na poziomie 2,5 mm oraz długością 2000 mm. Listwa charakteryzuje się odpowiednią sztywnością, dzięki czemu nie łamie się i nie kruszy. Od strony wewnętrznej została zaprojektowana i wykonana tak, aby można było pod nią bez problemu poprowadzić różnego rodzaju kable, a w razie potrzeby zainstalować również oświetlenie LED. Bardzo ważne jest również to, że listwa ta jest odporna na wilgoć, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o jej zniszczenie, jeżeli przypadkiem zostanie zachlapana wodą czy napojem.

Gdzie kupić listwę Mardom Decor QL019 w technologii ScratchShield?

Aby mieć absolutną pewność, że kupuje się produkt oryginalny, który jest zgodny z opisem i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, należy udać się do renomowanego sklepu, który w swojej ofercie posiada wyłącznie tego typu produkty. Jedną z takich firm w naszym kraju jest sklep efekciarnia.pl, który od lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości materiały i elementy wykończeniowe, dzięki którym ich domy wyglądają fenomenalnie.

Opinie naszych klientów o przypodłogowej listwie Mardom Decor QL019

Wybrałem Mardom Decor QL019, ponieważ ten produkt polecili mi znajomi i muszę przyznać, że była to doskonała decyzja. Bardzo wysokiej jakości listwa, szybki i prosty montaż, świetny wygląd - nic dodać, nic ująć.

Damian

Mogę wszystkim polecić wysokiej jakości listwę Mardom Decor QL019, która charakteryzuje się bardzo minimalistycznym wyglądem i bardzo dużą trwałością. To świetny produkt, który jest zdecydowanie warty zainteresowania.

Tomasz

Przez długi czas szukałem odpowiedniego rozwiązania do mojego domu, dzięki któremu nie tylko skutecznie ukryję łącznie ścian z podłogą, ale także będę mógł dzięki niemu zamaskować przewody od internetu. Wybór listwy Mardom Decor okazał się strzałem w dziesiątkę.

Maciej